Divadlo

Od roku 1983 hudba k více než 160 divadelním inscenacím, spolupráce s uznávanými režiséry v řadě divadel na území České republiky, Slovenska, Švédska, Polska a Francie.
Pozn.: Pro snazší orientaci jsou divadla uváděna pod svými současnými názvy.

Rino Brezina

  • Gästabud live (Teater Sörmland, Nyköping, Švédsko, 2011) - muzikál
  • Gästabud in Concert (Teater Sörmland, Nyköping, Švédsko, 2009) - muzikál
  • Musikalen Nyköpings Gästabud (Teater Sörmland, Nyköping, Švédsko, 2006) - muzikál
  • Utflykten (Teater Sörmland, Nyköping, Švédsko, 2004) - muzikál
  • Noc jaguára (Teater Sörmland, Nyköping, Švédsko, 2003)
  • Gästabud II (Teater Sörmland, Nyköping, Švédsko, 2003)
  • Výjimky a pravidla (Teater Sörmland, Nyköping, Švédsko, 2002)
  • Gästabud (Teater Sörmland, Nyköping, Švédsko, 1998)
  • Singoalla (Klicperovo divadlo Hradec Králové, 1997) - muzikál
  • Skapinova šibalství (Teater Sörmland, Nyköping, Švédsko, 1996)

Karel Brožek

  • Stvoření Slunce (Divadlo Lampion, Kladno, 2001)
  • Malý princ (Městské divadlo Kladno, 2001)
  • Malý princ (Klicperovo divadlo Hradec Králové, 1998)
  • Don Quijote (Teater Sörmland, Nyköping, Švédsko, 1996)
  • Tristan a Isolda (Klicperovo divadlo Hradec Králové, 1996)

Juraj Deák

  • Zkrocení zlé ženy (Divadlo na Vinohradech, 2012)
  • Život je sen (Divadlo J. K. Tyla v Plzni, 2011)
  • Zkrocení zlé ženy (Divadlo J. K. Tyla v Plzni, 2008)
  • Noc bláznů (Divadlo Na Fidlovačce, 2008)
  • Zdravý nemocný (Divadlo Pod Palmovkou, 1999)
  • Zkrocení zlé ženy (Národní divadlo moravskoslezské Ostrava, 1998)
  • Zkrocení zlé ženy (Klicperovo divadlo Hradec Králové, 1996)
  • Hamlet (Klicperovo divadlo Hradec Králové, 1993)
  • Život je sen (Klicperovo divadlo Hradec Králové, 1992)

Michal Dočekal

  • Enron (Národní divadlo v Praze, 2012)
  • Jednoduše a na cokoli (Národní divadlo v Praze, 2010) - scénické čtení

Zdeněk Dušek

  • Letní byt (Městské divadlo Kladno, 2013)
  • Richard III. (Východočeské divadlo Pardubice, 2012)
  • Zkrocení zlé ženy (Divadlo Petra Bezruče, Ostrava, 2012)
  • Očištění (Slovácké divadlo Uherské Hradiště, 2010)
  • Černá komedie (Východočeské divadlo Pardubice, 2009)
  • Lakomec (Divadlo Petra Bezruče, Ostrava, 2008)
  • Racek (Východočeské divadlo Pardubice, 2008)
  • Šest postav hledá autora (Slovácké divadlo Uherské Hradiště, 2008)
  • Žert, satira a hlubší význam (HaDivadlo, Brno, 2007)
  • Skleněný zvěřinec (Slovácké divadlo Uherské Hradiště, 2006)
  • Figarova svatba (Městské divadlo Zlín, 2005)

Luděk Golat

  • Eva /Time of Dance 3/ (Národní divadlo moravskoslezské Ostrava, 2003) - balet

Jana Kališová

  • Rok magického myšlení (Divadlo na Fidlovačce, 2009)
  • Shakespeare v Hollywoodu (Divadlo na Vinohradech, 2006)
  • Jak je důležité míti Filipa (Městské divadlo Brno, 2003)
  • Smutek sluší Elektře (Městské divadlo Brno, 2002)
  • Slaměný klobouk (Východočeské divadlo Pardubice, 2002)
  • Sen noci svatojánské (Městské divadlo Karlovy Vary, 1992)
  • Lucerna (Divadlo E. F. Buriana, 1990)
  • Manon Lescaut (Městské divadlo Karlovy Vary, 1990)
  • Ostrovy zdánlivé (Městské divadlo Karlovy Vary, 1989)
  • Náhodné setkání (Městské divadlo Kladno - Mladá Boleslav, 1988)
  • Manon Lescaut (Divadlo J. K. Tyla v Plzni, 1988)
  • Ženich pro čertici (Městské divadlo Karlovy Vary, 1987)
  • Poprask na laguně (Městské divadlo Karlovy Vary, 1986)
  • Drazí Tótovi (Městské divadlo Karlovy Vary, 1985)
  • Don Juan (Městské divadlo Most, 1985)
  • Pekelník (Městské divadlo Most, 1984)
  • Hra o lásce a smrti (Městské divadlo Most, 1983)

František Laurin

  • Veselé paničky windsorské (Východočeské divadlo Pardubice, 2005)
  • Člověk pro každé počasí (Východočeské divadlo Pardubice, 2004)
  • Její pastorkyně (Východočeské divadlo Pardubice, 2003)
  • Zkrocení zlé ženy (Východočeské divadlo Pardubice, 1996)
  • Kulhavý mezek (Východočeské divadlo Pardubice, 1994)

Václav Lautner

  • Racajda (Reduta, 1994)
  • Smraďoch Šindler má jít okamžitě domů (Divadlo Viola, 1992)
  • Jak se vám líbí (Národní divadlo v Brně, 1990)
  • Téma Šukšin (DISK, 1989)
  • Othello (Horácké divadlo Jihlava, 1989)
  • Neapolská choroba (Národní divadlo v Brně, 1988)
  • Lavička (Městské divadlo Kladno, 1987)
  • Most (Národní divadlo v Brně, 1987)
  • Skřivánek (Národní divadlo v Brně, 1986)

Vladimír Morávek

  • Cirkus Havel aneb my všichni jsme Láďa (Divadlo Husa na Provázku + l´ENSATT Lyon, Villeneuve-lez-Avignon, 2012)
  • Cirkus Havel aneb my všichni jsme Láďa (Divadlo Husa na provázku, 2008)
  • Lucerna (Národní divadlo v Praze, 2008) - obnovená premiéra
  • Něžná (L´Apostrophe, Paříž, Francie, 2007)
  • Cyrano (Slovenské Národné divadlo Bratislava, 2005)
  • Návštěva staré dámy (Klicperovo divadlo Hradec Králové, 2004)
  • Romeo a Julie (Národní divadlo v Praze, 2003) – nominace na Cenu Alfréda Radoka 2003 za hudbu k divadelní inscenaci
  • Lucerna (Národní divadlo v Praze, 2001)
  • Richard III. (Divadlo Globe, 2001)
  • Něžná (Městské divadlo Karlovy Vary, 2000)
  • Kabaret Undine (Divadlo v Dlouhé, 2000)
  • Macbeth (Divadlo Andreje Bagara, Nitra, Slovensko, 1999) – nominace na cenu Dosky ´99´ za scénickou hudbu
  • Noci antilop (Klicperovo divadlo Hradec Králové, 1998)

Filip Nuckolls

  • Mikulášovy prázdniny (Divadelní spolek Kašpar, 2013)
  • Zrada, Staré časy (Divadelní spolek Kašpar, 2012)
  • Mikulášovy patálie (Divadelní spolek Kašpar, 2012)
  • Terasa (Západočeské divadlo v Chebu, 2009)
  • Spiklenci (Západočeské divadlo v Chebu, 2008)
  • Boj černocha se psy (Divadelní spolek Kašpar, 2007)
  • Májový Shakespeare (Divadelní spolek Kašpar*, 2007)
  • Bez kyslíku (Divadelní spolek Kašpar*, 2006)

Jakub Špalek

  • Othello (Divadelní spolek Kašpar, 2013)
  • Romeo a Julie (Divadelní spolek Kašpar, 2012)
  • Romeo a Julie (Městské divadlo Mladá Boleslav, 2009)
  • Detektor lži (Divadelní spolek Kašpar, 2009)
  • Černé mléko (Divadelní spolek Kašpar, 2009)
  • Plešatá zpěvačka (Divadelní spolek Kašpar, 2008)
  • Májový Shakespeare (Divadelní spolek Kašpar*, 2007)
  • Bez kyslíku (Divadelní spolek Kašpar*, 2006)

Michael Tarant

  • Markéta Lazarová (Městské divadlo Olomouc, 2011) - muzikál
  • Zvoník u Matky Boží (Národní divadlo moravskoslezské, 2010) - muzikál
  • Kupec benátský (Východočeské divadlo Pardubice, 2002)
  • Ta poslední kráska Jihu (Městské divadlo Olomouc, 2001)
  • Hledání světla /na motivy Nového zákona/ (Městské divadlo Olomouc, 2001)
  • Cyrano (Městské divadlo Kladno, 1998)
  • Ta poslední kráska Jihu (Divadelní studio Marta DIFA JAMU Brno, 1998)
  • Mnoho povyku pro nic (Národní divadlo v Brně, 1997)
  • Zvoník u Matky Boží (Městské divadlo Kladno, 1996) - muzikál
  • Ta poslední kráska Jihu (Klicperovo divadlo Hradec Králové, 1996)
  • Naše městečko (Městské divadlo Kladno, 1995)
  • Večer tříkrálový (Teater Sörmland, Nyköping, Švédsko, 1995)
  • Zvoník u Matky Boží (Klicperovo divadlo Hradec Králové, 1994) - muzikál
  • Elektra, Orestés (Národní divadlo moravskoslezské Ostrava, 1994)
  • Mnoho povyku pro nic (Klicperovo divadlo Hradec Králové, 1994)
  • Komedie masopustu (Městské divadlo Kladno - Mladá Boleslav, 1993)
  • Hledání světla /na motivy Nového zákona/ (Divadelní sdružení Théseus, 1993)
  • Být královnou v Samandalu /adaptace hry Zubaida/ (Klicperovo divadlo Hradec Králové, 1992)
  • Kupec benátský (Národní divadlo moravskoslezské Ostrava, 1992)
  • Lev v zimě (Národní divadlo moravskoslezské Ostrava, 1992)
  • Naše městečko (Východočeské divadlo Pardubice, 1992)
  • Večer tříkrálový (Východočeské divadlo Pardubice, 1991)
  • Kapitán Fracasse (Východočeské divadlo Pardubice, 1991)
  • Don Juan (Národní divadlo moravskoslezské Ostrava, 1991)
  • Komedie o umučení a slavném vzkříšení pána a spasitele našeho Ježíše Krista (Východočeské divadlo Pardubice, 1990)
  • Markéta Lazarová (Teatr dramatyczny im. J. Slaniawskiego w Wałbrzychu, Polsko, 1990) - muzikál
  • August August, august (Východočeské divadlo Pardubice, 1990)
  • Markéta Lazarová (Východočeské divadlo Pardubice, 1989) - muzikál
  • Poprask na laguně (Východočeské divadlo Pardubice, 1989)
  • Čtrnáctý hrabě Gurney (Východočeské divadlo Pardubice, 1989)
  • Markéta Lazarová (Národní divadlo v Brně, 1988) - muzikál
  • Příběhy z Dekameronu (Divadlo Rokoko, 1988)

Další

  • Šprušle (Sacra Circus, Režie: Števo Capko, 2013)
  • Pokrevní sestry (Divadlo na Orlí, Brno, Režie: Jana Janěková, 2013) - muzikál
  • Marná lásky snaha (Klicperovo divadlo Hradec Králové, Režie: Branislav Mazúch, 2010)
  • Opice Žofka (Divadlo Lampion, Kladno, Režie: Ondřej Lážňovský, 2010) - muzikál
  • Bez země (Décalages, Režie: Vérnoci Joly, 2009) - divadlo v pohybu
  • Balada o lásce /Singoalla/ (Městské divadlo Brno, Režie: Petr Gazdík, 2009) - muzikál
  • O zlatých sušenkách (Divadlo Glans, Režie: Marta Dvorská, 2008)
  • Ta Balada (Décalages, Režie: Zoja Mikotová, 2008) - divadlo v pohybu
  • Strašidelný zámek (Divadlo Na hraně, Režie: Marta Dvorská, 2008)
  • Tcháni aneb Jak neprovdat dceru (Slovácké divadlo Uherské Hradiště, Režie: Igor Stránský, 2008)
  • Vyrozumění (Slovácké divadlo Uherské Hradiště, Režie: Igor Stránský, 2007)
  • Třináctery hodiny (Divadlo Lampion, Kladno, Režie: Pavel Uher, 2004)
  • Sen noci svatojánské (Divadlo AHA, Režie: Miroslav Pokorný, 2004)
  • Faustroll (Sacra Circus, Režie: Števo Capko, 2003)
  • Pohádka o ztracené vůni aneb Jak Louda a Cápek kradli u kytek (Pidivadlo, Režie: Emma Černá, 2003)
  • Skřivánek (Divadlo Rokoko, Režie: Zdeněk Potužil, 2002)
  • Bez obřadu (Divadlo ABC, Režie: Jan Pecha, 2001)
  • Merlin aneb pustá zem (Západočeské divadlo Cheb, Režie: Branislav Mazúch, 2001)
  • Sluha a tři mušketýři (Divadlo Lampion, Kladno, Režie: Ondřej Lázňovský, 2000)
  • Kouzelné střevíčky (Teatr Sörmland, Nyköping, Švédsko, Režie: Jaroslav Toť, 1998)
  • Agnus Dei (Divadelní studio Marta DIFA JAMU Brno, Režie: Jana Uherová, 1996)
  • Veselé paničky windsorské (Městské divadlo Kladno, Režie: Eva Sadková, 1996)
  • Agnus Dei (Horácké divadlo Jihlava, Režie: Aleš Horal, 1995)
  • Hobit (Národní divadlo moravskoslezské Ostrava, Režie: Radovan Lipus, 1994)
  • Malá velká žena (Městské divadlo Kladno, Režie: Eva Sadková, 1994)
  • Škatule (Pražský komorní balet, Režie: Petr Koželuh, 1993) - balet
  • Rudá magie (Činoherní studio Ústí nad Labem, Režie: Jana Uherová, 1992)
  • Steps Of Heart (První soukromá taneční škola moderního stylu Marthy Graham, Pardubice, Režie: Helena Machová, 1992) – taneční představení
  • Řád pana Schütze (Národní divadlo moravskoslezské Ostrava, Režie: Eva Sadková, 1992)
  • Dlouhý, široký a bystrozraký (Východočeské divadlo Pardubice, Režie: Radoslav Bartoník, 1991)
  • Agnus Dei (Slovácké divadlo Uherské Hradiště, Režie: Jana Uherová, 1991)
  • Mein Kampf (Realistické divadlo, Režie: Jiří Fréhar, 1990)
  • Drak (Divadlo Lucerna, Režie: Peter Scherhaufer, 1987)
  • Dobré kmotřinky (Divadlo F. X. Šaldy Liberec, Režie: Jana Uherová, 1987)
  • Komedie plná omylů (Divadlo E. F. Buriana, Režie: Josef Palla, 1986)
  • Žij a pamatuj (Klicperovo divadlo Hradec Králové, Režie: Josef Palla, 1985)
  • Příběh o šlechetném husarovi a sličné herečce (Divadlo E. F. Buriana, Režie: Josef Palla, 1984)
  • Comedia finita (Divadlo v Řeznické, Režie: Rudolf Růžička, 1983)